KONST / Litografier / Färglitografi 16583015
nr 1658 3015
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 48x58-54x64 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:10:50
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr